1994 yılında Altera Mobilya olarak ofis mobilyaları tercihinde yenilikçi bir şirket olarak doğduk. Ofis ihtiyaçlarında modern çizgi tasarımını ergonomi ve rahatlık ile birleştiriyoruz. Büro ve ofisleri, en kaliteli malzemeler ve son teknoloji üretim anlayışı ile yeniden tasarlıyor ve üretiyoruz.

Altera Mobilya yıllar içinde hızla büyüyen ve farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitli ürün yelpazesiyle, kendi sektöründe uzmanlaşarak ofis mobilyaları ihtiyaçlarına yönelik getirdiği çözümleriyle, alanında öncü bir marka olmuştur. Yılların getirdiği tecrübemiz ile ofis mobilyaları sektöründe ülkemizi ve markamızı en iyi şekilde temsil etmek amacı ile hizmet sunmaktayız.

Bu amaçla ofis mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepeleri ve ofis masaları,toplantı masaları,kısaca ofisler için ihtiyaç olabilecek ofis mobilyalarını en kaliteli şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Ofis mobilyalarında üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçte müşteri memnuniyeti sağlayarak samimi, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimize her zaman danışmak istedikleri her konuda ve gerçekleştirmek istedikleri projeleri hakkında gerekli fikir ve teknik desteği, deneyimli çalışanlarımızla birlikte veriyoruz.  Firmamız 26 yıllık hizmet deneyiminin ardından, günümüzde dünya çapında firmalara en üst kalitede hizmet vermektedir.

İkiyüz elliden fazla ürün seçeneğimizle tasarımcılarımız sizleri showroomlarımızda karşılar. İhtiyaçlarınıza uygun ürünler belirlendikten sonra,  bulunan ve yüksek kaliteli malzemelerin uzman işçilikle buluştuğu yüksek teknoloji ile donatılmış tesislerimizde  üretimi özenle yaparız. Alanında uzman kadromuzun kalite kontrolünden geçen ürünleriniz, paketlenerek en kısa zamanda teslimata hazır hale getirilir.

Üretim ve Hayal Gücü

Markanızın çizgisini sanatsal yaklaşımlarla destekleyerek yenilikçi tasarımlarla benzersiz ürünlere hayat veriyoruz. Firmamız, kendi tasarımlarınızı yaratma fırsatı da sunmaktadır. Firmanızın estetik tercihlerini şirketin kalite ve sürdürülebilirlik standartları ile buluşturur.

Satış Sonrası Deneyim

2 yıllık uluslararası standart garanti belgesi sunmaktayız.Satış sonrası operasyonların, hoş bir iş deneyim ve müşteri memnuniyeti esasına dayalı olduğu bilincine inanıyoruz. Bu nedenle, sıkı bir müşteri hizmetleri politikamız var. Müşterilerimizi mutlu ettiğimiz sürece başarıyı yakalayabiliriz.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlama önceliğinde müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyon

Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla yöntemlerimizi sürekli geliştirerek, sektörün öncülüğünü yapmak ve sektörde güvenilir ve saygın bir  kuruluş olmak.

Kaliteli İşçilik
Kaliteli İşçilik
Satış Sonrası Destek
Satış Sonrası Destek
Uzun Ömürlü Malzeme
Uzun Ömürlü Malzeme